Mamba - sklep zoologiczny

Witamy miłośników zwierząt na stronach naszego sklepu.

Regulamin

 

INFORMACJE OGÓLNE:

Właścicielem Internetowego Sklepu Zoologicznego MAMBA, www.mamba.waw.pl jest firma:

 

MAMBA - JOANNA WILCZAK
UL.SŁUPECKA 1
02-309 WARSZAWA
NIP: 5342133014
REGON: 140604057

NR KONTA BANKOWEGO: 25 2490 0005 0000 4500 3597 6452

Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem określa zasady sprzedaży w Sklepie Internetowym MAMBA.
Złożenie zamówienia w Sklepie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie, zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, są realizowane na zasadach dotychczasowych.

ZAMÓWIENIA:

 • Przedmiotem sprzedaży są produkty przedstawione w Sklepie w momencie składania zamówienia.
 • Produkty wystawine do sprzedaży posiadają gwarancję producenta i są fabrycznie nowe (z zastrzeżeniem informacji podanych w opisie).
 • Staramy się, aby informacje przeznaczone dla kupujących zawarte na stronach Sklepu były rzetelne aktualne i zgodne ze stanem faktycznym.
 • Zamieszczone na stronach Sklepu ceny są  zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 61 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą również w każdej chwili ulec zmianie (np. wskutek zmian kursów walut lub zmian cen producenta). Jeśli zmiana taka dotyczy towarów zamówionych przez Klienta sklepu, jest on o takiej zmianie informowany i może anulować zamówienie. Wszystkie podane ceny zawierają opodatkowanie, są cenami brutto.
 • Podane ceny nie zawierają kosztów dostawy (wysyłki).
 • Zastrzegamy sobie prawo anulowania zamówienia w sytuacji naruszenia warunków niniejszego regulaminu.
 • ZŁożone zamówienie realizowane jest w przeciągu do 3 dni roboczych od momentu potwierdzenia go lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Jeśli dany produkt nie jest dostępny w naszym magazynie czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 2 tygodni (wówczas Klient jest informowany o zaistniałej sytuacji).
 • Zamieszczone na naszych stronach zdjęcia mają charakter tyko poglądowy mogą róznić sie od oryginałow.
 • Zamówienia można składać:

1. Za pośrednictwem strony www.mamba.waw.pl poprzez formularz zakupu (7dni w tygodni 24h na dobę).

2. Telefonicznie: nr 22 822 1167 w godz 11-19 od poniedziałku do piątku, lub pod numerami 508295033, 501298276 w godzinach 10-20 od poniedziałku do piątku.

 

DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

 • Nie wysyłamy zamówień za granicę Polski.
 • Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej "SIÓDEMKA"
 • Maksymalna waga przesyłki kurierskiej 30kg.
 • Istnieje możliwość odbioru zakupionego towaru własną spedycją (koszt przesyłki ponosi kupujący).
 • Koszt dostawy podany w zakładce  "Koszt dostawy".
 • Odbiór osobisty zakupionych produktów od poniedziałku do piątku w godz. 11,30 - 19.00. Sobota 11,30-14,00 po wcześniejszym ustaleniu. W naszym sklepie przy ulicy Słupeckiej 1 w Warszawie.
 • Po złożeniu zamówienia prosimy oczekiwać na informację telefoniczną lub mailową iż produkty zostały przygotowane do odbioru.
 • Płatność przy odbiorze osobistym tylko gotówką.
 • Zakupione przedmioty odbieramy do 7 dni roboczych po tym terminie zakup będzie anulowany.
 • Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę.
 • Formy płatnośći

1. Gotówka przy odbiorze

2. Przelew na konto bankowe Sklepu (nr rachunku podany w INFORMACJACH OGÓLNYCH).

 

REKLAMACJE I ZWROTY

 

Wszystkie oferowane przez nas towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta, dystrybutora lub importera, o ile na ten towar jest udzielana gwarancja.

Sklep nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego użytkowania towarów. Odpowiedzialność za szkody wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania urządzeń, obsługiwanych zgodnie z instrukcją, określają warunki gwarancji producenta, importera bądź dystrybutora towaru. Jeżeli dostarczony towar będzie posiadał wady, Klientowi przysługuje prawo otrzymania tego towaru z usuniętą wadą, bądź wymiany na nowy egzemplarz, pozbawiony wad. Stwierdzenie wady produktu wymaga decyzji producenta, dystrybutora bądź importera. W przypadku wykrycia wady produktu prosimy, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym ze Sklepem, o odesłanie na nasz adres korespondencyjny wadliwego produktu. Po uzyskaniu opinii producenta, dystrybutora bądź importera zwrócimy koszty zakupu bądź wymienimy towar na wolny od wad. Reklamacje takie rozpatrywane są w terminie do 14 dni roboczych.

Pojemniki gratisowe na karmę i inne gratisy, nie podlegają reklamacji. Reklamacje z powodu różnic wynikających z wyglądu towaru na stronie internetowej nie uwzględnia się.

Kupującemu przysługuje prawo zrezygnowania z zakupu w ciągu 10 dni od daty dostarczenia towaru, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności (...)", Dz.U. Nr 22, poz. 271. Produkt należy odesłać w stanie niezmienionym w oryginalnym opakowaniu wraz z instrukcją i gwarancją, oraz z dowodem zakupu. Zwracany towar nie może nosić znamion użycia. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący (nie odbieramy przesyłek za pobraniem). Wszystkie przesyłki prosimy kierować na adres sklepu.

Zwrot zapłaconej kwoty za towar dokonywany jest przelewem na wskazany rachunek bankowy w terminie do 7 dni od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy Mamba.

Nasza firma nie jest odpowiedzialna za uszkodzenia towaru powstałe w trakcie dostawy przez przewoźnika. Zamawiający ma prawo do sprawdzenia w obecności przewoźnika stanu dostarczonego towaru, a w razie stwierdzenia uszkodzeń - do spisania protokołu szkód. Protokół ten należy dostarczyć listownie lub e-mailem do siedziby firmy i jest on jedyną podstawą do uwzględniania tego typu reklamacji. Czas dostarczenia towarów przez spedytora lub przewoźnika nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń lub reklamacji.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

 • Oferta objęta promocją obowiązuje do momentu wyczerpania się zapasów.
 • W przypadku chwilowego braku gratisu wybranego przy składaniu zamówienia, zastrzegamy sobie możliwość wymiany go na inny dostępny.
 • Uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy oraz o weryfikację zamówienia przed dokonaniem ostatecznej akceptacji.

 

 

W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.